top of page
1BQG  team-01.png
Team kleuterklassen

Kleuters

1 logo de schatjes.png
0 Elke.jpg

K0
De schatjes

Juf Elke 

juf.elke@deschatkist.org
 

1b  logo de schitters.png
0 Delphine.jpg

K1
De schitters

Juf Delphine

juf.delphine@deschatkist.org

2 logo de parels.png
2 Pieter.jpg

K2
De parels

Meester Pieter

meester.pieter@deschatkist.org

1b  logo de schitters.png
3 Elisabeth.jpg

K3
De juweeltjes

Juf Elisabeth

juf.elisabeth@deschatkist.org

zorg.jpg
4 Elke.jpg

Kinderverzorgster
Juf Elke

juf.elke-b@deschatkist.org

Team Lagere school

Lagere school 

Logo L1 De Goudzoekers.png
1 Wim.jpg

K3
De juweeltjes

Juf Elisabeth

juf.elisabeth@deschatkist.org

L1
De goudzoekers
Meester Wim

meester.wim@deschatkist.org

Logo L2 De Ontdekkingsreizigers.png
2 Tinneke.jpg

K3
De juweeltjes

Juf Elisabeth

juf.elisabeth@deschatkist.org

L2
De ontdekkingsreizigers

Juf Tinneke
juf.tinneke@deschatkist.org

Logo L3 De Schatgravers.png
3 Lore.jpg

K3
De juweeltjes

Juf Elisabeth

juf.elisabeth@deschatkist.org

L3
De schatgravers

Juf Lore
juf.lore@deschatkist.org

Logo L4 de Robijnen.png
4 Goedele.jpg

K3
De juweeltjes

Juf Elisabeth

juf.elisabeth@deschatkist.org

L4
De robijnen

Juf Goedele
juf.goedele@deschatkist.org

Logo L5 De kristallen.png
5 Inge.jpg

K3
De juweeltjes

Juf Elisabeth

juf.elisabeth@deschatkist.org

L5
De kristallen

Juf Inge
juf.inge@deschatkist.org

Logo L6 De Diamanten.png
6 Kaat.jpg

K3
De juweeltjes

Juf Elisabeth

juf.elisabeth@deschatkist.org

L6
De diamanten

Juf Kaat
juf.kaat@deschatkist.org

zorg.jpg
8 Joni.jpg

K3
De juweeltjes

Juf Elisabeth

juf.elisabeth@deschatkist.org

Zorg L1 L2
Juf Joni
juf.joni@deschatkist.org

zorg.jpg
10 Janthe.jpg

K3
De juweeltjes

Juf Elisabeth

juf.elisabeth@deschatkist.org

Zorg L3 L4
Meester Jenthe 
meester.jenthe@deschatkist.org

zorg.jpg
7 Bianca.jpg

K3
De juweeltjes

Juf Elisabeth

juf.elisabeth@deschatkist.org

Zorg L5 L6
Juf Bianca
juf.bianca@deschatkist.org

sport.jpg
9 Ruben.jpg

K3
De juweeltjes

Juf Elisabeth

juf.elisabeth@deschatkist.org

Sport
Meester Ruben
meester.ruben@deschatkist.org

BEleid dir.png
11 Jorien.jpg

Directeur
Juf Jorien
directie@deschatkist.org

Beleid

zorg.jpg
11 Kathleen.jpg

Zorgcoördinator
Juf Kathleen
zorg@deschatkist.org

Seretariaat

Secretariaat

14 secretariaat.png
12 Laura.jpg

Secretariaat
Juf Laura
secretariaat@deschatkist.org

Bibliotheek

13 bib.png
13 marleen.jpg

Bibliotheek
Juf Marleen
bib@deschatkist.org

3 contact.png

De Schatkist

Arthur Maesstraat 58
1130 HAREN 

Tel: 02 208 25 41

3 calendar.png

Vakanties 

Vrije dagen
 

Pedagogische
studiedagen

3 UURROOSTER.png

Uurrooster van de week en welke delen gratis of  betalend zijn.

3 Reglement.png
Schoolreglement

Hier vind je het volledige schoolreglement waar je bij inschrijving van je kinderen voor akkoord voor tekent.

3 Opvang.png

Voor- en naschoolse opvang en
middagopvang

3 Pedagog.png

Als school met de Bijbel
‘De Schatkist’ maken wij deel uit van de Scholengemeenschap ‘Scholen met de Bijbel’.
Het gezamenlijk pedagogisch project van deze scholen is hier
terug te vinden

bottom of page