geboren in 2017-2018,

Juf Elke

juf.elke@deschatkist.org

Peuterklas en 1e kleuterklas

2e kleuterklas

geboren in 2015,
De Parels: Juf Lieselotte     

juflieselotte.deschatkist@gmail.com

2e kleuterklas

geboren in 2016 


Juf Roxanne                                              

juf.roxanne@deschatkist.org

3e kleuterklas

geboren in 2015

Juf Elisabeth & Juf Daphne                 
                              

juf.elisabeth@deschatkist.org, juf.daphne@deschatkist.org

kleuterklassen

 
 

Lagere school

1e leerjaar

De goudzoekers
meester Wim 

meester.wim@deschatkist.org

2e leerjaar

De ontdekkingsreizigers 
Juf Arianna

juf.arianna@deschatkist.org 
 

3e leerjaar (graadsklas met 4de leerjaar)

De Schatgravers 
Juf Bianca

juf.bianca@deschatkist.org

4e leerjaar (graadsklas met 3e leerjaar)

De Kristallen
Juf Lorraine

juf.lorraine@deschatkist.org

5e & 6e leerjaar 

De Robijnen & De Diamanten
Juf Kaat

juf.kaat@deschatkist.org

Sport

Beleid

Juf Mariska       

                                                              zorg@deschatkist.org

Zorgcoördinator

Directeur

Juf Jorien        

                                                              directie@deschatkist.org

 

Secretariaat

Secretariaat

Laura van Nieuwenhuizen 
                                             secretariaat@deschatkist.org

  • Onze Facebookpagina
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon