1BQG  team-01.png
 

Kleuterklassen

Team klas Jade.png

2e kleuterklas

De parels
Juf Jade

juf.jade@deschatkist.org
 

Team klas Elke en Elke.png

Peuterklas en 1e kleuterklas

De schatjes
Juf Elke en juf Elke

juf.elke-b@deschatkist.org
juf.elke@deschatkist.org

 

Team klas Elisabeth en Jessy.png

3e kleuterklas

De juweeltjes
Juf Elisabeth en juf Jessy

juf.elisabeth@deschatkist.org
juf.jessy@deschatkist.org

 

Lagere school

Team klas Wim.png

1e leerjaar

De goudzoekers
meester Wim 

meester.wim@deschatkist.org

Team klas Tinneke.png

2e leerjaar

De ontdekkingsreizigers 
Juf Tineke


juf.tineke@deschatkist.org 
 

Team klas Bianca.png

3e leerjaar (graadsklas met 4de leerjaar)

De Schatgravers 
Juf Bianca

juf.bianca@deschatkist.org

Team klas Lorraine.png

4e leerjaar (graadsklas met 3e leerjaar)

De Kristallen
Juf Lorraine

juf.lorraine@deschatkist.org

Team klas Kaat 2.png

5e & 6e leerjaar 

De Robijnen & De Diamanten
Juf Kaat

juf.kaat@deschatkist.org

Team klas Ruben.png

Sport

Beleid

Team klas Jorien 2.png
Team klas Mariska.png

Juf Mariska       

                                                              zorg@deschatkist.org

Ondersteuner

Directeur

Juf Jorien        

                                                              directie@deschatkist.org

Team klas Katleen.png

Juf Katleen       
                                                              zorg@deschatkist.org

Zorgcoördinator

 

Secretariaat

Team klas Laura.png

Secretariaat

Laura van Nieuwenhuizen 
                                             secretariaat@deschatkist.org